Vragen over lasergamen

De meest gestelde vragen over lasergames staan hieronder. Heb je een andere vraag? Dan kan je altijd bellen (0317 23 40 05) of mailen (info@coolkinderfeestje.nl)!

Kunnen jullie bezorgen of versturen?

Nee, helaas niet. Zo weten we zeker dat de spullen er zijn als je ze gehuurd hebt.

De spullen kan je ophalen en terugbrengen in Wageningen.

We kunnen vaak wel flexibel zijn met ophaal- en terugbrengtijden.

 

Kan ik annuleren?

Ja.

Als de Corona maatregelen aangescherpt worden en kinderfeestjes daardoor niet meer mogelijk zijn, kan je altijd kosteloos annuleren of verplaatsen.

Je kan onder voorwaarden altijd annuleren.

Tot 2 weken voor je ophaaldatum kan je annuleren tegen €2,50 annuleringskosten.

Binnen twee weken tot je ophaaldatum rekenen wij 50% van het huurbedrag. 

Binnen 48 uur voor je ophaaldatum rekenen wij het gehele huurbedrag. 

Je mag altijd kosteloos verplaatsen naar een andere datum! 

Slecht Weer
Voor feestjes die alleen buiten gespeeld kunnen worden geldt dat je bij slecht weer tussen de 24 en 12 uur van tevoren kan annuleren tegen €2,50 annuleringskosten. We kijken daarbij naar de weersvoorspelling van OpenWeatherMap.com in jouw woonplaats.

 

Moet je speciale vesten of helmen dragen?

Nee.

Je schiet op elkaars pistolen. Die registreren telkens hoeveel levens ze nog hebben. Je hoeft dus geen vest of helm met sensoren aan!

Hoe ver schieten de laserguns?

De guns hebben een bereik van ongeveer 30 meter. Overdag op open terrein zoals een grasveld is dat iets minder ver, ongeveer 10 tot 15 meter.

Let op: Bij heel fel zonlicht kan het bereik erg slecht worden op open terrein, we raden daarom aan om op mooie dagen met volle zon in het bos te spelen.

De guns zijn zowel s’nachts als overdag te gebruiken.

Voor welke leeftijd is lasergamen leuk?

Lasergamen is leuk voor kinderen vanaf 6 jaar, voor tieners, studenten en voor volwassenen. Lasergamen is een actief spel waar iedereen van kan genieten.

Als de kinderen jonger zijn dan 6 jaar, vinden ze het natuurlijk ook leuk om met de geweertjes rond te rennen, maar begrijpen ze het spel nog niet zo goed.

Hoe werken de lasergame spullen?

Je kan hier onze instructie video’s bekijken.

Daarin geven we dezelfde uitleg die we ook bij het ophalen aan de deur geven!

 

Kunnen de lasergames tegen regen?

Nee.

Als het regent mogen de lasergame sets niet buiten gebruikt worden. Je kan eventueel tussen de buien door prima spelen, maar berg ze dan even weg als het gaat regenen. 

Veel mensen huren bij slecht weer voor weinig geld een gymzaal, die kan je ook nog eens mooi als arena inrichten!

Wil je toch gratis verplaatsen of tegen administratiekosten annuleren? Bij regen kan je tussen de 24 en 12 uur van tevoren annuleren tegen €2,50 administratiekosten. We kijken daarbij naar de info van buienradar.nl in jouw woonplaats / speellocatie.

Neem daarvoor contact met ons op.

Wat zijn de verschillen tussen de lasergames?

We hebben drie verschillende soorten laserguns.

Voor de lasergame verhuur hebben we LaserStrikers (40 euro voor 12 gunns) en de grotere Assault strikers (50 euro voor 12 guns).

Ook hebben we professionele laserguns waarmee je onder onze begeleiding kan lasergamen! Meer informatie daarover vindt je op ZapTeam.nl

Je kan de verschillen uitgebreid bekijken op de Lasergame Vergelijk pagina.

Zijn de lasers gevaarlijk?

Nee.

Onze laserguns werken met infrarood, dat is 100% veilig.

Wat zijn jullie contactgegevens?

Openingstijden:

Dagelijks van 8:30 en 20:00
Dinsdag van 11:00 tot 20:00

Telefoon: 0317 23 40 05
E-mail: info@coolkinderfeestje.nl

Ons adres (bezoek alleen op afspraak)

Hazekamp 35
6707HE, Wageningen